.  

Si Pergatitet Torta

Torta mimoza eshte nje embelsire shume e famshme qe pergatitet me rastin e festes se gruas apo te nenes si eshte per ne ne shqiperi. versioni i tortes mimoza qe ne po.

april 6
 
 
 
Kjo recetë ju tregon se si përgatitet torta shtresore. më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një tortë shtresore si dhe udhëzimet.


Përgatitet një puding me 2 dcl qumësht të valë dhe 3 lugë sheqer. shtohen 3 si behet torta; si te pergatisim torte; www tv shqiptar si te gatuajm; si te pregadisum.

Si te bejme embelsira; si te bejme komposto; si te bejme sallaten; si te bejme turshi - te shtruara; si te gatuajme; si të gatuajmë gjellë; si te gatuajme mishin.

 CampusCareerCenter CampusCareerCenter Entry Level Jobs
CampusRN CampusRN Nursing and Healthcare Jobs
CampusRXBio CampusRXBio Biotech Jobs
CampusGov CampusGov Government Jobs
CampusECO CampusEco Green Jobs
CampusAlliedHealth Allied Health Jobs
Latest Headlines: Auto Racing

What is your e-mail address?

My e-mail address is:

Do you have a password?

Forgot your password? Click here
Most Recent 24 Hours7 Days30 Days12 Months
<<  April 2013  >>
 Su  Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171819
212223242526
282930